Samorządowy piknik pokoleniowy na Stadionie Śląskim

Flagi z logo Śląskie.velo na tle Stadionu Śląskiego

W ramach projektu „Dwie godziny dla Rodziny, dla Człowieka” zorganizowano piknik rodzinny dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego na Stadionie Śląskim, na który promowano turystykę rowerową i Metrorower.

W dniu 29 maja br. na terenie Superauto.pl Stadion Śląski odbył sie Samorządowy piknik pokoleniowy “Świadomi. Przygotowani. Bezpieczni”

W ramach wydarzenie zorganizowano mecz piłki nożnej Drużyna Urzędu vs „Reszta świata”, atrakcje dla dzieci i całych rodzin na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz koncert finałowy. 

Podczas wydarzenia promowano turystykę rowerową w ramach sieci turystycznych tras rowerowch Śląskie.Velo oraz Metrorower, który funkcjonuje w Metropolii GZM. Pracownicy urzędy mogli pobrać mapy tras rowerowych oraz zapoznać się z zasadami funkcjonowania Metroroweru w połączeniu z biletami okresowymi Kolei Śląskich, które podlegają pod Urząd Marszałkowski. Połączenie kolei z rowerem to ekologiczna i jedna z tańszych metod podróżowania do pracy lub w swoim czasie wolnym. Zachęcamy do jazdy na rowerze!

Galeria

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46
40-037 Katowice
tel.: +48 (32) 20 78 888
e-mail: kancelaria@slaskie.pl

NIP: 9542260713
REGON: 276284638


Powrót na początek strony